Veletrh inkluze, 7.4. 2017

VELETRH INKLUZE – program již brzy!

1. populárně – odborný veletrh v rámci projektu ROMSPIDO podpořeného MŠMT.

KDY: 7. dubna 2017 od 9.00 do 17:00 hod.

KDE: Umělecké centrum UP, Univerzitní 3, Olomouc (Konvikt) Cyrilometodějská teologická fakulta UP, Univerzitní 22, Olomouc

Cílem VELETRHU INKLUZE určeného široké veřejnosti je prezentovat možnosti podpory inkluzivního vzdělávání. První ročník se v odborné části zaměřuje především na výzvy vstupu do předškolního vzdělávacího systému. Populární část, kde se prostřednictvím veletržních stánků představí jednotliví partneři projektu ROMSPIDO, je obohacena o prezentace předškolních vzdělávacích center Olomouckého kraje. Pro malé předškoláky je připraven bohatý doprovodný program, tvůrčí dílna a Školka hrou s využitím Montessori pomůcek.

Partneři projektu: Člověk v tísni Charita Olomouc ESTER z. s. SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. P-centrum, spolek Olomoucký kraj Statutární město Olomouc Kromě výše uvedených: CMŠ Ovečka z Olomouce, CZŠ sv. Voršily z Olomouce, ZŠ Hranická, Přerov-Předmostí a Arcibiskupské Gymnázium v Kroměříži.